Föremål som liknar etsning Evert Lundquist
7289 Etsning
Såld: 1.100 kr
Såldes den 18 juli 2022
9444 Etsning
Såld: 700 kr
Såldes den 5 april 2021
5395 Etsning
Såld: 900 kr
Såldes den 6 april 2020
6551 Etsningar
Såld: 600 kr
Såldes den 12 november 2018
5367 Etsning
Såld: 400 kr
Såldes den 20 augusti 2018
2009 Torrnålsetsning
Såld: 400 kr
Såldes den 4 december 2017
6263 Torrnålsetsning
Såld: 700 kr
Såldes den 20 november 2017
4157 Etsning
Såld: 900 kr
Såldes den 6 november 2017
1139 Etsning
Evert Lundquist (1904-1994), 14/50, signerad, 25x19
Såld: 1.100 kr
Såldes den 24 april 2017